Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Instagram’da Takip Listesinde Olmayan Kişileri Takip Etme Sorunu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...

Instagram, son dönemlerin en popüler sosyal medya platformları arasında yerini almıştır. Bu mecrada kullanıcılar pek çok sorun ile karşılaşmakta ve ne yazık ki çözümünü bulamamaktadır. En büyük sorunlardan biri de kullanıcıların takip etmediği kişilerin paylaşımlarının ana sayfada görünmesidir. Bir virüs sorunu olduğu düşünülen bu problem tam aksine bir durum olmak ile birlikte çözümü de oldukça kolaydır. Instagram’da takip listesinde olmayan kişileri takip etme sorunu  kullanıcıların satın alınması ile alakalı bir durumdur. Son dönemde beğeni satın alma ve takipçi yükseltme gibi başlıklara hemen hemen herkes denk gelmektedir. Bu durum ile birlikte kullanıcılar belli paralar ödeyerek farklı kullanıcıları haberleri olmadan satın almaktadır.

Çözümü

 

Instagram’da takip listesinde olmayan kişileri takip etme sorununu çözebilmek için uygulanması gereken adımlar aşağıda yer almaktadır.

  • Öncelikle hesap bilgilerinin herkese açık durumda olması sonucu bu tarz problemler doğmaktadır. Olası satın alınmalara karşı mutlaka hesap gizliliği korunmalıdır.
  • İkinci bir çözüm yolu, Instagram hesap doğrulaması gerçekleştirmektir. Cep telefonu ya da e posta adresi ile yapılan doğrulamalar hesabı koruma altına almaktadır.
  • Birden fazla hesap, Instagram için bot anlamı taşımaktadır. Bu nedenle de tek bir kullanıcı adı ile tek bir hesap kullanılması bu tarz problemlerin de önüne geçecektir.
  • Şifrenin çalınması olasılığına karşı da mutlaka güvenli bir şekilde şifre değişikliği yapılmalıdır.
Instagram’da Takip Listesinde Olmayan Kişileri Takip Etme Sorunu YAPILAN YORUMLAR