Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ShareIt indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

ShareIt programı Lenovo şirketi tarafından geliştirilen, kişiler ve cihazlar arasında işletim sistemi ayırmaksızın sorunsuz dosya transferi yapmanızı sağlayan bir uygulama.

Masaüstü olarak kullanıldığı gibi mobil cihazlarda da büyük kolaylık sağlayan uygulama son zamanlarda geliştirilmiş en hızlı dosya aktarım sistemini kullanıcılara sunuyor.

Program arayüzünün basitliği nedeni ile ilk başlayan kullanıcılar için bile vazgeçilmez bir uygulama durumunda.

Shareit uygulamasının en önemli faktörünün “hız” olduğunu belirtmiştik. Ancak bizce en az hız kadar önemli bir özelliği de telefondan bilgisayara, bilgisayardan telefona sorunsuz ve kısa sürede dosya paylaşımını mümkün kılması. Telefonda bir metin hazırladığınız, çalışmanıza bilgisayarda devam etmeniz gerektiğini düşünün. Hazırladığınız metni yeniden yazmak yerine telefondan bilgisayara aktarmanız gerekiyor. Mail’i aç, kopyala, yapıştır. Ardından bilgisayarınızdan mailinizi açın, kendinize gönderdiğiniz mailin içinden dosyayı alın vs. Uzun iş. Shareit bu durumda bir kaç saniyede işinizi hallediyor.

Ayrıca bu örnek diğer tüm platformlar için de geçerli.

Bakalım Iphone’dan bir Android işletim sistemine sahip telefona aktarım nasıl oluyor?

Windows işletim sistemi olan telefondan, Android’li telefona dosya aktarımı..

2 android işletim sistemli teledon arası aktarım

Görüldüğü gibi arayüzü ile hızı ile uygulama oldukça verimli ve kolay kullanıma sahip. Ayrıca hiç te küçük bir miktar olmayan, paylaşabileceğiniz dosyaların boyutu maksimum 100 GB.

Merak edilen bir konu da verinin cihazlar arasında nasıl paylaşıldığı.

Shareit paylaşım için Bluetooth yada Wi-Fi kullanmaz. Shareit kullanan her cihaz kendi ağını oluşturur ve cihazlar arası aktarım yapılır. Zaten bu yüzden hızlı ve güvenlidir. Yani cihazlar kablosuz iletişim ağı oluşturur ve dosya aktarımını bu ağ içerisinde gerçekleştirir.

Gün içinde bir çok kullanıcı gibi dosya aktarımı, paylaşımı işinizin, özel işlerinizin önemli bir parçası ile düşünmeden bu programı deneyin deriz.